Як знайти репресованих родичів?
Розповідає
Архів
національної
пам'яті

Майстер-клас та обід в "Останній Барикаді".
22 січня 2022 року, 12:00
22 січня. 12:00
Чимало українців мають в історіях своїх родин «білі плями». У когось загадково зник у 30-х роках прадідусь. У когось бабуся була у Сибіру, але чому і за що у сім’ї говорити боялися.
З 2015 року документи НКВД-КГБ розсекречені. Тепер кожен із нас може зазирнути в минуле і через призму своєї сім’ї дізнатися як Радянський союз проводив масові репресії.
Але як звернутися в архів? Що написати в заяві? Чи потрібно збирати стоси паперів, щоб побачити кримінально-слідчі справи на своїх близьких?

Усі ці питання ви можете поставити в неділю 12 вересня команді Архіву національної пам’яті – директору Ігорю Кулику та комунікаційниці Дарині Рогачук.

За останній рік у форматі онлайн працівники Архіву безкоштовно проконсультували тисячі людей і допомогли їм дізнатися правду про репресованих.

Не пропустіть можливість поспілкуватися із командою вживу!
Перед цим розпитайте своїх рідних про таємниці минулого і підготуйте інформацію про репресованих у своїх сім’ї. Зокрема: прізвище, ім’я та по-батькові, рік, місце народження та проживання на момент арешту тощо. Приходьте навіть якщо не знаєте всього – це не завада для пошуків.

Хто саме вважається репресованим?
Це ті, хто були розстріляні, розкуркулені, депортовані, переселені, вислані у табори чи на спецпоселення, через активну громадянську позицію були відправлені у тюрми та колонії. Всі ті, в кого комуністична репресивна машина забрала майно, коханих та близьких людей, нормальне життя і віру в справедливість.
Де?
Остання Барикада,
Майдан Незалежності, 1
Коли?
22 січня, у День Соборності України
12:00
Скільки?
199 гривень
До вартості включений обід на вибір:
1.Червоний борщ зі сметаною, солоне сало, вареники з томленим козеням, кава або чай
2.Овочевий суп, вареники з капустою, кава або чай
Як вас звати?
Ваш номер телефону
Скільки місць бажаєте забронювати?
Архів національної пам'яті

Архів національної пам'яті (повна назва — Галузевий державний архів Українського інституту національної пам'яті), – це установа, де вже за кілька років будуть зібрані документи таємної поліції, спецслужб та інших репресивних органів комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів.


Серед мільйонів документів архіву, зокрема, будуть слідчі справи на репресованих, справи особового складу КҐБ, радянської міліції, оперативні справи на громадян та іноземців та ін. Усе це буде у вільному доступі для людей, які шукають інформацію про репресованих родичів, істориків, журналістів, дослідників.

Про Останню Барикаду
Остання Барикада – це мистецько-гастрономічний простір, місце зустрічі вільних людей – представників нового покоління, народженого трьома модерними українськими революціями: Студентською Революцією на Граніті 1990 року, Помаранчевою Революцією 2004 року і Революцією Гідності 2014 року.
Остання Барикада – це місце зустрічі людей, які готові обороняти свої цінності, брати на себе відповідальність і міняти країну.
Остання Барикада – це майданчик для втілення нових соціокультурних ідей, мозкових штурмів, вироблення і просування цінностей. Це наша фортеця, передова, де громадянське суспільство обговорює довготермінові стратегії для країни, працює над помилками.
Остання Барикада – це музей трьох українських революцій новітнього часу.
Остання Барикада – це 100% українська гастрономія та перший 100% український бар.
БОРІТЕСЯ – ПОБОРЕТЕ!

Сім'я ресторанів Дмитра Борисова (Gastrofamily)


Остання Барикада

Майдан Незалежності


+38 068 907 1991

Click to order
Total: 
Your Name
Your Email
Your Phone