Україна Інкогніта.
Від будза до баноша: де шукати гуцульську кухню

Лекція Романа Маленкова з обідом від ОБ
27 жовтня 19:00
Остання Барикада
27 жовтня. 19:00
Будз, банош і бриндзя. Кремзлики, рубці з кулешею та справжній бограч. Де шукати автентичну гуцульську кухню? Як святкують Різдво на Косівщині? Що робити у Верховині, а що у Криворівні?

Добре, що цього вечора з нами буде Роман Маленков — засновник "Україна Інкогніта" і знавець українського туризму. Готуйтесь зберігати безцінні лайфхаки та геолокації найкращих колиб, а ще — гарно вечеряти, бо до вартості квитка входить лекція та вечеря в Останній Барикаді :)
Де?
Остання Барикада,
Майдан Незалежності, 1
Коли?
27 жовтня
19:00
Скільки?
199 гривень
(до вартості входить обід: салат з томатами, кукурудзяним хлібом та закарпатською бринзою + банош з грибами та будзом + чай або узвар на вибір гостя)
Спікер:
Роман Маленков

країнський географ, мандрівник, краєзнавець, журналіст. Головний редактор і співзасновник краєзнавчого веб-порталу «Україна Інкогніта»

Про Останню Барикаду
Остання Барикада – це мистецько-гастрономічний простір, місце зустрічі вільних людей – представників нового покоління, народженого трьома модерними українськими революціями: Студентською Революцією на Граніті 1990 року, Помаранчевою Революцією 2004 року і Революцією Гідності 2014 року.
Остання Барикада – це місце зустрічі людей, які готові обороняти свої цінності, брати на себе відповідальність і міняти країну.
Остання Барикада – це майданчик для втілення нових соціокультурних ідей, мозкових штурмів, вироблення і просування цінностей. Це наша фортеця, передова, де громадянське суспільство обговорює довготермінові стратегії для країни, працює над помилками.
Остання Барикада – це музей трьох українських революцій новітнього часу.
Остання Барикада – це 100% українська гастрономія та перший 100% український бар.
БОРІТЕСЯ – ПОБОРЕТЕ!

Сім'я ресторанів Дмитра Борисова (Gastrofamily)


Остання Барикада

Майдан Незалежності


+38 068 907 1991

Click to order
Total: 
Your Name
Your Email
Your Phone